Dom Aktualności

Projekt laboratoryjny powinien zracjonalizować przestrzeń

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Mytop Lab Construction Limited Certyfikaty
Chiny Guangzhou Mytop Lab Construction Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Dzięki Mytop! Jest to mój pierwszy zakup mebli laboratoryjnych z Chin, które rozwiązują mój problem z wysyłką dzięki bardzo profesjonalnej obsłudze

—— Charley

Bardzo doceniam to, że dostarczyli mi rysunek instalacji i wideo, które pomogły mi rozwiązać problem z izolacją

—— Jaskółka oknówka

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Projekt laboratoryjny powinien zracjonalizować przestrzeń
najnowsze wiadomości o firmie Projekt laboratoryjny powinien zracjonalizować przestrzeń
Eksperymenty laboratoryjne powinny być zaprojektowane zgodnie z wymaganymi modułami funkcyjnymi i rozmieścić sprzęt. A biorąc pod uwagę rozkład przestrzenny racjonalizacji, aby zdecydować o układzie. Na tej samej wizji rozwoju należy określić wielkość przestrzeni laboratoryjnej. Istnieje wiele czynników, które wpływają na projektowanie przestrzeni laboratoryjnej, takich jak liczba pracowników, metody analityczne i instrumenty. Laboratoria powinny być elastyczne, aby personel czuł się dobrze, bez wytwarzania odpadów.


Wielkość przestrzeni roboczej powinna zapewniać maksymalną liczbę personelu pracującego w tym samym czasie. Przestrzeń podzielona jest na efektywną powierzchnię czystą (biuro, salon, pokoje do nauki), bufor (powierzchnie magazynowe, obszar zaopatrzenia, korytarz), obszary skażone (miejsce pracy, miejsce do mycia, miejsce przechowywania próbek).


Podstawowe zasady projektowania laboratoryjnego: ludzie, materiały, powietrze do przepływu; czyste obszary, strefy buforowe, zanieczyszczone obszary do oddzielenia.


Podczas eksperymentu należy kontrolować wyznaczony obszar i liczbę personelu personelu transportowego. W ścieżce kontrolnej laboratorium należy również ustawić obszar przygotowawczy, w którym odbiorca próbki lub próbki, personel laboratorium i odwiedzający uzyska zezwolenie na wejście do kanału. Personel, automatyczna skrzynia biegów, systemy energii wiatrowej lub inne systemy automatyki transportują próbkę lub próbkę. Powinien również w pełni rozważyć interkom i alarmy, aby powiadomić lub alarm (takie jak katastrofy, pożar, próbki przybywają, lub niektóre z jego laboratorium, aby szukać pomocy, itp.). Należy również rozważyć potrzebę poszerzenia laboratoryjnego laboratorium kosmicznego, zaprojektowanego tak, aby rozciągać się na zewnątrz lub można go przemieszczać, aby sprostać przyszłemu rozwojowi przestrzeni laboratoryjnej potrzebnej do rozszerzenia. Systemy transportowe i sieci komputerowe są wykorzystywane do pobierania próbek lub próbek oraz wymiany informacji między laboratorium a jednostkami laboratoryjnymi i sekcjami. Krajowe przepisy i regulacje (normy krajowe i normy branżowe itp.) W dużym stopniu wpłynęły na projekt laboratoryjny w projekcie laboratoryjnym zaproponowanym przez odpowiednie regulacje dotyczące architektów.


Przed opracowaniem planu alokacji przestrzeni, sprzętu do reagowania, liczby personelu, obciążenia pracą, metod badań i innych czynników, należy przeprowadzić kompleksowe analizy i wymagania przestrzenne normy, aby ocenić i obliczyć powierzchnię netto i powierzchnię brutto regionu. Cechy szczególne różnych regionów w celu określenia ich różnych powierzchni są przydzielane zgodnie z ich funkcjami i działaniami.

Pub Czas : 2018-01-17 10:24:40 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Mytop Lab Construction Limited

Osoba kontaktowa: Mr. John Huang

Faks: 86-020-62107083

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)